Preču iegādes noteikumi

Piegāde

Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu piegādes veidu un laiku un apmaksas kārtību.

Maksa par preču piegādi:

Piegāde tiek veikta tikai Latvijas teritorijā. Piegādes cenas saskaņā ar piegādes karti.

vai saņemiet adresē: Industriālais parks „Vītoliņi”, Valgundes pagasts, Jelgavas novads iepriekš sazinoties pa tālruni. Tālrunis: + 371 29228987

Preču iegādes noteikumi

 1. Izvēlieties sev tīkamo preci(-es), pievienojiet savam pirkumu grozam un apstipriniet.
 2. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi mēs nosūtīsim rēķinu.
 3. Pēc rēķina nosūtīšanas mēs ar jums sazināsimies, lai precizētu preču piegādes nosacījumus. Preču piegāde notiek pēc pasūtījuma. Maksimālais piegādes termiņš ir 2 nedēļas.
 4. Ja preci vēlaties saņemt ārpus Latvijas robežām, mēs ar jums sazināsimies, lai vienotos par sūtījuma izmaksām.
 5. Samaksa par preci jāveic bankas pārskaitījuma veidā 3 dienu laikā no rēķina saņemšanas. Ja apmaksa šajā laikā netiek veikta, tad pasūtījums un rēķins tiek anulēti.
 6. Jums ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt preci pārdevējam, izmantojot šo “Klienta atteikuma tiesību veidlapu” (veidlapa), lai nosūtītu atteikumu.
 7. Slēdzot distances līgumu, jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
 8. Jūsu pienākums ir 7 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.
 9. Jūs esat atbildīgi par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību īstenošanai noteiktajā termiņā. Prece nedrīkst būt ar lietošanas pazīmēm.
 10. Iepirkšanās www.miegabode.lv interneta veikalā notiek saskaņā ar “Patērētāju tiesību aizsardzības likumu”, LR Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumiem Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu” un Eiropas Parlamenta un Padomes 1997. gada 20.maija direktīvu Nr. 97/7/EK par patērētāju aizsardzību saistībā ar distances līgumiem. Pircējam ir tiesības atgriezt preci. Preci var atgriezt tikai oriģinālajā iepakojumā un pilnā komplektācijā. Uzsākot preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtījumam un prece vairs nevar tikt atgriezta.
 11. Vienmēr, izvēloties vajadzīgo preci, atcerieties, ka, preces izskats, tai skaitā krāsas, var nedaudz atšķirties no datora ekrānā redzamā. Tāpat arī jāņem vērā, ka liela daļa no www.miegabode.lv piedāvātajām precēm ir roku darbs, līdz ar to nav iespējams panākt tādu precizitāti kā ražojot mehāniskā veidā.
 12. Neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi:

Produkts veiksmīgi pievienots grozam!

Turpināt iepirkties Noformēt pasūtījumu ››