Bērnu matrači

Piedāvājam matračus bērnu gultiņām un šūpulīšiem!

Pārvalka audums ir trīskārši austa trikotāža, augšējais slānis kokvilna, kura ir īpaši piemērots matračiem – stingra un izturīga. Matrača pārvalks ir noņemams. To var mazgāt saudzīgā režīmā.

Matračus iespējams iegādāties gan standarta, gan nestandarta izmēros pēc klienta norādītiem izmēriem.

Piedāvājam četrus dažāda veida matračus:

  1. Austa trikotāža, kokoss, biezums 4cm;
  2. Austa trikotāža, latekss, biezums 4cm;
  3. Austa trikotāža, kokoss, latekss, biezums 5cm. Iegādājoties kokosa + lateksa matraci, vienmēr varēsiet iegūt mīkstāku un siltāku matraci (lateksa puse) vai cietāku un vēsāku matraci (kokosa puse). Individuāls roku darbs padara katru matraci par tieši jums radītu produktu!
  4. Pocket Atsperu matrači:
    1. Silver matracis ar zemām atsperēm 17cm biezs, abpusējs. Sastāvs: pārvalks, neaustais materiāls, kokvilna, neaustais materiāls, kokoss, atsperes, kokoss neaustais materiāls, kokvilna, neaustais materiāls, pārvalks.
    2. Silver matracis ar augstākām atsperēm 21-22cm biezs. Sastāvs: pārvalks, neaustais materiāls, kokvilna, neaustais materiāls, kokoss, atsperes, kokoss neaustais materiāls, kokvilna, neaustais materiāls, pārvalks.
    3. Silver plus matracis 21-22cm biezs. Sastāvs: pārvalks, neaustais materiāls, kokvilna, neaustais materiāls, kokoss, atsperes, latekss neaustais materiāls, kokvilna, neaustais materiāls, pārvalks.

Matrača pildījumam kalpo latekss un kokosškiedras. Šīs divas dabīgās sastāvdaļas tiek izmantotas ortopēdisko matraču izgatavošanā, jo veicina labāku gaisa plūsmu un nodrošina lielāku matrača elastību, kā arī likvidē kaitīgo elektromagnētisko lauku iedarbību.

Kokosa šķiedras iezīmes, tādas kā izturīgums, elastīgums, higiēniskums, lieliska ventilācija, noturība pret jebkura veida mitrumu, padara šo materiālu ideāli piemērotu bērnu gultiņu matraču izgatavošanai. Kokosšķiedras neizdala toksīnus un citas vielas, kas var nelabvēlīgi iedarboties uz ādu un bērna elpošanas ceļiem. Tajā pat laikā ir elpojošs ar lielisku gaisa caurlaidību.

Kokosa šķiedras un lateksa kombinācija ar ko kokosa šķiedras ir sastiprinātas notur mazuļa muguru ortopēdiski pareizā stāvoklī. Koksa šķiedras īpašības ļauj ražot stingrus ortopēdiskos matračus. Matracis ar divu kārtu kokosa šķiedru ir visblīvākais un cietākais no piedāvātajiem.

Latekss — dabīgs materiāls, iegūts no uzputotas kaučuka koka sulas (Hevejas). Tas var izturēt lielu spiedienu - tūlītēji atgūstot savu pirmatnējo formu. Latekss nav alerģisks un atšķirībā no putu poliuretāna (porolona) analogiem neizgaro toksiskas vielas;

Mūsu uzņēmumā ražotajos matračos tiek lietots rūpnieciski ražots kaučuka latekss. Lai nodrošinātu temperatūras regulēšanu un gaisa cirkulāciju, tas ir perforēts. Pateicoties atklāto “poru” struktūrai lateksam piemīt izcilas gaisa cirkulācijas īpašības, tādējādi izvairoties no mitruma uzkrāšanās matrača iekšpusē. Teicamas termoregulācijas īpašības – ziemā latekss saglabā siltumu, bet vasarā sniedz patīkamu vēsumu. Latekss ir noturīgs pret kaitīgu baktēriju rašanos (t.sk. Putekļu ērcītēm), atšķirībā no citiem līdzīgiem materiāliem, kas veido labvēlīgu vidi slikto mikroorganismu attīstībai. Latekss ir hipoalerģisks materiāls, kas ļauj izmantot to cilvēkiem ar elpošanas ceļu slimībām.

Pašiem jaunākajiem, bet ilgākajiem gulētājiem – zīdaiņiem, lateksa matracis ir vispiemērotākais, jo šajā vecumā mazulīši jūt katru krunciņu un krociņu, kas rodas no palaga vai nekvalitatīva matrača pārvalka.

Produkts veiksmīgi pievienots grozam!

Turpināt iepirkties Noformēt pasūtījumu ››